تاریخ انتشار بازی Earthfall مشخص شد

Holospark، شرکتی که عناوین چندنفره مشهوری مانند Left 4 Dead را در کارنامه دارد، بار دیگر تصمیم گرفته تا بازیکنان را دورهم جمع کند تا در یک بازی مهیج، از زمین در مقابل لشکر عظیم فضایی‌ها، محافظت کنند. این شرکت قرار است تا تابستان امسال بازی Earthfall را عرضه کند. در ادامه با وی جی سی پرو همراه باشید.

بنا بر اعلام رسمی توسعه‌دهنده بازی Earthfall، این عنوان قرار است تا ۱۳ جولای سال ۲۰۱۸، برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. این بازی پیش از نیز به‌صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) در استیم موجود بود. علاوه بر نسخه دیجیتالی، Earthfall نسخه‌ای فیزیکی نیز خواهد داشت که از طریق شرکت Gearbox Publishing منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که نسخه‌های فیزیکی بازی تنها برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

دو نسخه استاندارد و Deluxe برای این بازی در نظر گرفته‌شده‌اند که به ترتیب با قیمت‌های ۲۲٫۹۹ و ۳۹٫۹۹ دلار منتشر می‌شوند. نسخه Deluxe بازی دارای سلاح‌های اضافی و افزونه‌های ظاهری بیشتر برای شخصیت‌ها خواهد بود.

این بازی باقابلیت Co-Op عرضه می‌شود و دارای ده مرحله در دو بخش داستانی خواهد بود. در هر دو بخش بازیکنان باید در قالب گروهی با عنوان Pacific Northwest با یکدیگر متحد شوند و از زمین در مقابل هجوم فضایی‌ها دفاع کنند.

در آخرین تریلر منتشرشده از Earthfall، بخش‌های زیبایی از بازی دیده می‌شوند. عرضه بازی در ۱۳ جولای در حالی انجام می‌شود که بازیکنانی که بر روی پلتفرم رایانه‌‌های شخصی بازی را انجام می‌دهند از نسخه‌های فیزیکی محروم‌اند. در ادامه تصاویری از نسخه مخصوص (Deluxe) برای شما آماده‌شده که افزونه‌های ظاهری بازی را نشان می‌دهند. شاید بتوان Earthfall را یکی از بازی‌های سال ۲۰۱۸ دانست که حرف‌های زیادی را در بخش چند نفره، برای گفتن داشته باشد. این بازی قرار است تا بیست و دو تیر ماه در دسترس کاربران و علاقه مندان به بازی های ویدیویی قرار گیرد.

 




برچسب ها :



comment شما اولین دیدگاه را بنویسید!


برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد شوید