بازار بازی ایتالیا در سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۲ میلیارد دلار فروش داشته است

فروش حاصل از بازار بازی ایتالیا در سال گذشته‌ی میلادی توانست به رقم تأمل بر انگیز ۱.۸ میلیارد دلار دست پیدا کند. اعلام این مبلغ، توسط پیمانکار بازرگانی کشور، AESVI، صورت گرفت که ادعا دارد از جدیدترین جدول داده‌های فروش بازی‌ها استفاده کرده‌اند.

به گزارش وی جی سی پرو و به نقل از Pocketgamer، به تازگی داده‌های فروش سالیانه‌ی بازار گیم ایتالیا منتشر شده و گزارشات حاکی از آن است که فروش کل این کشور در سال ۲۰۱۷، مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار است.

تحقیقات به عمل آمده نشان می‌دهد که ۳۶۰.۷ میلیون دلار آن به فروش بازی‌های دیجیتالی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها اختصاص دارد. هنوز سهم پلتفرم‌ها از این فروش، به تفکیک مشخص نیست.

در بخش سخت افزار نیز بازار فروش در ایتالیا با رشدی ۱۰ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۶ رو به رو شد و در نهایت به مبلغ ۱۱۵.۳ میلیون دلار دست پیدا کرد. جالب است بدانید دستگاه‌های موبایلی در این کشور، بالاترین میزان مصرف کننده را دارند که با توجه به گرایش ۵۲ درصد مردم ایتالیا به تلفن‌های هوشمند، این نتیجه شگفتی آفرین نیست.

در ادامه همچنین اعلام شد که ۴۶ درصد مصرف کنندگان بازی از پلتفرم رایانه‌های شخصی استفاده می‌کنند و بازی بازان، به طور میانگین، تقریباً ۴.۶ ساعت از وقت خود در هفته را صرف بازی کردن می‌کنند.

نظر شما درمورد فروش بازار بازی ایتالیا چیست؟برچسب ها :comment شما اولین دیدگاه را بنویسید!


برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد شوید